Настільні ігри: подаруйте друзям безліч незабутніх емоцій

Настільні ігри: подаруйте друзям безліч незабутніх емоцій


Поза всякими сумнівами, кожен із нас після важкого трудового дня хоче відпочити та розвіятися. Хтось воліє провести дозвілля за переглядом улюбленого серіалу, лежачи на дивані сховавшись під теплим пледом, інші потребують спілкування з друзями та близькими людьми.

Соціальна взаємодія приносить масу задоволення і наповнює силами, адже що може бути кращим від кумедних історій, дружніх спогадів і душевних розмов за чашкою теплого чаю чи чогось міцнішого? Зробити такі посиденьки краще можуть ексклюзивні прикраси інтер'єру, такі як настільні ігри.

Справді, що може зміцнити дружбу краще ніж дух здорового суперництва і спільна радість від виграшу? До того ж, настільні ігри – це чудове доповнення інтер'єру. Виріб ручної роботи ідеально прикрасить простір та освіжить його. Такою покупкою ви будете задоволені на всі сто, адже аксесуар не буде припадати пилом на полицях.

Роздумуючи щодо придбання настілки для себе або в подарунок, рано чи пізно відвідують думки, такі як "що краще вибрати?" Не варто губитися в здогадах, а краще звернутися до визнаної класики таких ігор, а саме:

  • доміно;

  • шахи;

  • нарди;

  • шашки.

Кожна з перерахованих вище ігор здатна внести різноманітність у звичайний вечір як у родинному колі, так і серед друзів.

Доміно: просто гра чи витвір мистецтва?

Першою у нашому списку класичних настільних ігор виступає доміно. Ця розвага знайома багатьом з дитинства, оскільки старші члени сім'ї нерідко розбавляли нею своє дозвілля. Виріб зберігався у спеціальному чохлі, з якого маленьким бешкетникам так і кортіло витягнути пару гральних кісточок.

Тим часом ця гра прийшла до нас із Китаю. Саме там вперше вона набула популярності і оригінальна версія досі має попит серед населення Піднебесної. У Європу ж виріб потрапив лише у XVIII столітті.

Авторський набір складає 28 кістяшок, які містять від 0 до 6 пікселів. Традиційно для виготовлення ігрових елементів використовують такий матеріал як слонова кістка, але більш бюджетні моделі виготовляються з металу, пластику або дерева.

Доміно може використовуватися не тільки як прикраса домашнього простору, але і як чудовий подарунок з будь-якого приводу. Подарункові набори, як правило – ручна робота, де присутня вставка дорогоцінного каміння (алмази, смарагди, діаманти тощо) та використання таких металів, як золото, срібло, платина.

Повірте, для справжнього поціновувача цієї гри, ексклюзивні ювелірні прикраси тьмяніють у порівнянні з таким подарунком. Виріб точно принесе винуватцю урочистості безліч яскравих емоцій. Також зробити подарунок більш особливим і статусним, допоможе дорогоцінний футляр: золотий, срібний, інкрустований коштовним камінням.

Шахи – гра інтелектуалів

Ще одним прикладом класичних настільних ігор є шахи. Їхня історія налічує понад півтори тисячі років, і якщо вірити переказам – мистецтво розставлення фігур на дошці прийшло до нас з Індії. Правила гри незмінні донині: двоє гравців, черговість ходів, першими на полі бою виступають білі фігури.

Не дивно, що протягом тривалого часу шахи не втратили своєї популярності. Щороку мільйони гравців по всьому світі борються за звання гросмейстера, доводячи своє володіння фігурами. Ексклюзивний вид спорту щодня збирає навколо себе дедалі більше шанувальників.

Незважаючи на те, що це захоплююче заняття не всім приносить задоволення, складно не помітити позитивних емоцій, якщо шахова дошка виступить у ролі подарунку. Виріб допоможе прикрасити будь-який інтер'єр, а різьблені фігури із срібла чи слонової кістки ідеально доповнять авторські срібні прикраси.

Подарункові нарди – найкращий вибір для дружнього дозвілля

На жаль, у сучасному суспільстві склався стереотип, що нарди – гра для нижчих верств населення, проте це зовсім не так. Рух фішок на дошці приносить задоволення гравцям протягом понад 5 тисяч років, і починає свою історію з Стародавнього Єгипту.

Пізніше, прототип нард – табула, набула популярності в Римі. Гра в нарди вважалася прерогативою імператорів, духовенства та вищих верств населення. З часів єгипетських фараонів правила гри і виграшу не змінилися: потрібно перш ніж суперник привести свої фішки в "дім".

Крім азартної, нарди приносять і естетичну насолоду. Подарункові екземпляри, як правило, також ручна робота. Дошки виготовляються з дерева, часто прикрашаються красивою різкою. Дизайнерські вироби оздоблюються золотом та іншими металами. Для виготовлення фішок часто використовується такий матеріал, як слонова кістка. Вставка дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння також не рідкість.

Шашки - чудове тренування для розуму

Ще одним прикладом нестаріючої класики ігор вважаються шашки. Настілка є чудовим тренажером для розвитку логіки та тренування розумових здібностей.

На жаль, достовірної дати винаходу шашок не збереглося, проте історія гри також починається у Стародавньому Єгипті. З того моменту з'явилося безліч варіацій цієї гри, наприклад:

  • англійські шашки (чекерс);

  • бразильські;

  • 36-клітинні;

  • 64-клітинні;

  • шашки Вігмана і т.д.

Зрозуміло, це не всі різновиди цієї гри, але завдяки такому розмаїттю кожен гравець знайде варіант для себе.

  Так само, як шахи, нарди і доміно, шашки можуть бути ексклюзивною прикрасою інтер'єру і чудовим подарунком з будь-якого приводу. Нерідко на дошках вирізають тварин, квіти, міфічних персонажів та інші цікаві сюжети. Найчастіше для виготовлення шашок використовується такий матеріал, як скло, фарфор, слонова кістка, червоне дерево.